Czy mogę zamówić album z opcją płatności przy odbiorze?

Nie. W związku z przypadkami nieodbierania przesyłek tego typu w przeszłości, zrezygnowaliśmy z takiej opcji dostawy. Współpracujemy z wiodącymi firmami realizującymi płatności elektroniczne, które zapewniają bezpieczeństwo przepływu środków. Korzystając z płatności elektronicznych w naszym sklepie, za pośrednictwem naszych partnerów, można mieć pewność, że płatności zostaną zrealizowane w sposób bezpieczny.    

W jakiej formie mogę dokonać płatności za zamówienie?

Płatności można dokonać PRZELEWEM natychmiastowym lub tradycyjnym, KARTĄ płatnicza lub kredytową za pośrednictwem serwisu DotPay czy za pomocą BLIK. Można również zapłacić korzystając z systemu PayPal. Po zrealizowaniu zamówienia w naszym sklepie następuje automatyczne przekierowanie do wybranego serwisu transakcyjnego. Znaleźć tam można wszelkie informacje, które pozwolą zrealizować płatność.    

Czy otrzymam fakturę za swoje zamówienie?

Tak. Faktura zostanie wysłana zaraz po odnotowaniu płatności na naszym rachunku, drogą elektroniczną. Z tego powodu bardzo ważne jest, żeby dane wprowadzone podczas składania zamówienia, w tym mail i wszystkie dane niezbędne do faktury, zostały podane bezbłędnie.