Jak zmienić adres doręczenia zamówienia?

Uwaga!
Zmiana adresu na swoim koncie nie zmienia adresu dostawy przesyłki. Zmiany adresu dostawy można dokonać wyłącznie przez support.beslow.pl lub telefonicznie. 

 

Jeśli przesyłka nie została jeszcze nadana.

Adres przesyłki, która oczekuje na wysłanie (W trakcie realizacji) lub zamówionej w ramach przedsprzedaży można zmienić korzystając z naszego systemu wsparcia na stronie support.beslow.pl, na nie później niż 2 dni robocze przed nadaniem przesyłki. Status zamówienia, a także czy przesyłka została już wysłana, można sprawdzić logując się na swoje konto w naszym sklepie lub dzwoniąc w dni robocze w godzinach 9.00 – 17.00 pod numer +48 22 487 51 81.

Prosimy pamiętać, że śledzenie parametrów zamówienia możliwe jest tylko dla osób, które posiadają w naszym sklepie konto i podczas składania zamówienia były zalogowane.

Jeśli zamówienie zostało złożone bez zalogowania, nie jest możliwe samodzielne śledzenie parametrów zamówienia i przesyłki. Możliwe jest jednak założenie konta w sklepie i podłączenie do niego archiwalnych zamówień – w tym celu prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem strony wsparcia.

 

Jeśli przesyłka została już nadana.

Adres doręczenia możesz zmienić za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika.

W tym celu należy skorzystać z linku, który znajduje się w powiadomieniu mailowym o przesyłce. Zmiany w przesyłce krajowej możesz również dokonać za pośrednictwem infolinii DHL, w tym celu należy zadzwonić pod numer +48 42 634 53 45, pamiętając, żeby wcześniej przygotować numer przesyłki otrzymany mailem lub SMSem. Operator dokona zmiany adresu.

Nadawca, czyli Fundacja SLOW, nie ma możliwości dokonania nieodpłatnej zmiany adresu dostawy po nadaniu przesyłki.

 


Nadal nie znasz odpowiedzi?

Spróbuj użyć naszej wyszukiwarki. Wpisz kolejno różne słowa kluczowe związane z Twoja sprawą, a z pewnością znajdziesz odpowiedź.

Jak możemy pomóc?

Odpowiedz na kilka pytań, abyśmy mogli szybko i skutecznie rozwiązać Twoją sprawę i przesłać do Ciebie odpowiedź.

Przygotuj zgłoszenie