Jakie warunki muszę spełnić, żeby zwrócić zamówienie?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwrotu można dokonać, jeżeli towar nie nosi żadnych śladów użytkowania. W praktyce oznacza to, że można zwrócić album lub magazyn, jeżeli nie została usunięta żadna z warstw folii ochronnej. Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni od daty doręczenia (liczy się data nadania przesyłki).

Wcześniej prosimy o złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy za pośrednictwem naszego systemu wsparcia na stronie support.beslow.pl. Nie trzeba podawać przyczyny, ale będziemy wdzięczni za informację co spowodowało zmianę decyzji.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy winno zawierać wszystkie informacje zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zważywszy na dużą ilość zamówień, nie zawsze jesteśmy w stanie precyzyjnie zidentyfikować zamówienie jeśli podane informacje są niekompletne. Najważniejsze jest, aby oświadczenie takie zawierało:

  1. Imię i nazwisko;
  2. Numer zamówienie (#);
  3. Adres osoby zamawiającej;
  4. Adres email, którego użyto podczas składania zamówienia;
  5. Prosimy również o dołączenie dokumentu zakupu – faktury.

Zwracamy uwagę, że albumy i magazyny z wpisem Honorowego Wydawcy (jeśli podano go w trakcie przygotowywania zamówienia) są personalizowane zgodnie z zamówieniem, a więc nie podlegają zwrotowi, chyba że zawartość przesyłki niezgodna jest z zamówieniem. Przed złożeniem zamówienia, a także przed zwrotem, prosimy szczegółowo zapoznać się z regulaminem sklepu i przedsprzedaży.

Prosimy o dopisanie na opakowaniu: ZWROT ZAMÓWIENIA i podanie jego numeru (zaczynającego się od #). Konieczne jest również przesłanie albumu lub magazynu w oryginalnym opakowaniu ochronnym lub równie skutecznie chroniącym zawartość przed uszkodzeniem. Firmy kurierskie odrzucają reklamacje uszkodzonych przesyłek, jeśli zostały one nieprawidłowo zapakowane. Oryginalne opakowanie SLOW gwarantuje bezpieczeństwo zawartości.

 


Nadal nie znasz odpowiedzi?

Spróbuj użyć naszej wyszukiwarki. Wpisz kolejno różne słowa kluczowe związane z Twoja sprawą, a z pewnością znajdziesz odpowiedź.

Jak możemy pomóc?

Odpowiedz na kilka pytań, abyśmy mogli szybko i skutecznie rozwiązać Twoją sprawę i przesłać do Ciebie odpowiedź.

Przygotuj zgłoszenie