Jakie są w tej chwili dostępne promocje albumów TBPI?

Jedenastotomowa seria albumów TBPI wydawana jest na zasadach przedsprzedaży, przez fundację – organizację non profit. Celem realizacji serii jest promocja polskich artystów i polskiej sztuki. Zależy nam, aby albumy trafiły do jak największej liczby odbiorców. Albumy wydane są na najwyższym możliwym poziomie, a koszt wydania jednego egzemplarza to ponad 170 zł. W okresie przedsprzedaży album sprzedawany jest poniżej kosztów, aby umożliwić jego zakup osobom, którym zależy na niskiej cenie. Fundacja pozyskuje środki od sponsorów, darczyńców, ze sprzedaży w wyższej cenie wydanych już tomów i w ten sposób pokrywa różnicę w cenie w pierwszych etapach przedsprzedaży.

Najkorzystniejszą promocją jest po prostu kupić album jak najwcześniej, gdy jego cena to 130 zł. Taki zakup to skorzystanie z dofinansowania w wysokości ponad 40 zł.

W trakcie realizacji sprzedaży i pozyskiwania dotacji, czasami możemy część albumów już wydanych sprzedać po obniżonej cenie, jednak nie łatwo jest takie sytuacje przewidzieć i zaplanować.

Aktualnie najciekawsze promocje:

 1. Album oraz magazyn {slow} z 70% rabatem
  1. TBPI 4 | COMIC BOOK + 3 pozycje GRATIS: TBPI 10 | LOGO, Magazyn {slow} nr 8, {slow} nr 10 GRATIS
 2. Albumy w cenie niższej o 240 zł
  1. TBPI 10 | LOGO >>
  2. TBPI 11 | CALLIGRAPHY >>
 3. Albumy w cenie niższej o 230 zł
  1. TBPI 9 | STREET ART >>
 4. Albumy w cenie niższej o 210 zł
  1. TBPI 7 | CARICATURE >>
  2. TBPI 8 | TATTOO >>
 5. Albumy w cenie niższej o 200 zł
  1. TBPI 6 | TYPOGRAPHY >>
 6. Album w cenie niższej o 150zł
  1. TBPI 5 | BOOK >>

Po zakupie, każdy z naszych czytelników otrzymuje kod rabatowy, który połączony jest z profilem czytelnika w naszym sklepie. Oferty specjalne dla stałych klientów zależą od wielu czynników, więc nie sposób ich tu wymienić.

Zachęcamy do założenia konta w naszym sklepie i śledzenia wiadomości email od nas.

 


Nadal nie znasz odpowiedzi?

Spróbuj użyć naszej wyszukiwarki. Wpisz kolejno różne słowa kluczowe związane z Twoja sprawą, a z pewnością znajdziesz odpowiedź.

Jak możemy pomóc?

Odpowiedz na kilka pytań, abyśmy mogli szybko i skutecznie rozwiązać Twoją sprawę i przesłać do Ciebie odpowiedź.

Przygotuj zgłoszenie